KURUMSAL

FİRMA PROFİLİ | ŞEN-ER OTOMOTİV

      Firmamız 2007 yılında kurulmuş olup, kauçuk, silikon ve plastik ürünler imalatı üzerine faaliyet göstermektedir. Firmamız rekabetçi ortamın etkisine göre üretim hızını arttırıp, akış süresini azaltarak kalite, maliyet, teslimat performansını yükseltmektedir.

        SEN-ER Kauçuk & Plastik & Otomotiv San. ve Tic. Ltd. Şti. kurulduğundan bu yana çeşitli endüstriler için performans arttırcı silikon malzemeler üretmektedir. SEN-ER Kauçuk & Plastik & Otomotiv San. ve Tic. Ltd. Şti. 'nde kalite temini, tedarik zincirinden satış yönetimine kadar, bir bütün olarak üretim sürecinin temel bir parçasıdır ve böylece şirket attığı her adımda bir değer yaratmaktadır. 

    Üretim Portföyümüz; Teknik Kauçuk & slikon üretimi, Sızdırmızlık Elemanları, Körük, diyafram, Gromet, O-ring ve muhtelif conta, Fren Sistemleri, Özel ihtiyaçlar için, özel çözüm üretimlerinden oluşmaktadır.

HİZMET ALANLARIMIZ

Otomotiv yan sanayi kauçuk, silikon ve plastik ürün imalatı.

MİSYON

Şirketimiz ;
√ Otomotiv yedek parça sektöründe; kalitesi ve güveni ile ürünlerini dünya pazarına     tanıtan,
√ Otomotiv, beyaz eşya, sağlık sektörü ve faaliyet konusu ile ilgili diğer sektörlerde;     kauçuk, plastik ve sac parçaların üretiminde kalitesi ve hızı ile müşterilerin çözüm     partneri olan
√ Gücünü tecrübesinden ve ödün vermediği kalite anlayışından alan bir kuruluştur.

 VİZYON

√ Finansal açıdan güçlü ve güvenilir,
√ Otomotiv yedek parça sektöründe kalitesi ve sürekli geliştirdiği ürün yelpazesi ile     markasını Türkiye ve dünyaya yayan,
√ Çözüm partnerliği konusunda,kendisini devamlı geliştiren ve müşterilerin özel durumlarında,özel çözümler üreten,
√ Çalışanların onur duyacağı bir kuruluş olmak.

English EN Turkish TR